.

Beyaz Siyah Pet Köpek Oyuncaklar Kuş Tüy Değnek Kedi Oyuncak Yavru Interaktif Değnek Ölçeklenebilir Yedekler Chien Juguetes Para Perros Mascotas

Beyaz Siyah Pet Köpek Oyuncaklar Kuş Tüy Değnek Kedi Oyuncak Yavru Interaktif Değnek Ölçeklenebilir Yedekler Chien Juguetes Para Perros Mascotas

2.45
₺ 2.23 -9 %

Sayı
Stokta

açıklama :
1. EĞLENCELI VE BAĞıMLıLıK!-bir kedi ile saat oynarken zevk süper eğlenceli yolu ile sadece bir bilek hareketiyle! onları izlemek sapı ve yırtıcı, leap ve tokatlamak, ve üzerinde, saat ve saat için! insanlar için en iyi kedi oyuncaklar eğlenceli vardır! ne iyi yaşıyor eğer bir kedi oyuncak kedi ile oynamak için bunu kullanarak sevmiyorum?
2. ENTICING KEDILER IÇIN!-kediler aşk kuşlar ve kuşlar tüyler var! Doğal Pet Şirket Tüy Dangler taklit bir kedinin doğal avını ve en içgüdüsel dışarı getirecektir reaksiyonlar hemen her kedi! İzle sizin kedi atlama ve atlamaya bir tam yetiştirilen Kaplan gibi! kediler mutlu ve sağlıklı duygusal vardır, fiziksel, ve zihinsel zaman onlar onların temel avcılık içgüdüleri ile dokunmatik.
3. SAFE KEDILER IÇIN, ÇOCUKLAR IÇIN GÜVENLI!-dangler uzunluğu küçük parmaklar uzakta keskin pençeleri tutar, her yerde mümkün kazara çizilmeye önlenmesi.
4. EVCIL HAYVANıNıZıN ENGAGE!-bu sahibi ile İnteraktif oyuncaklar pet meşgul. bu aktiviteye güven oluşturur ve sizin ve Kedi arasında yoldaşlık. sizin ve kedi için bir fırsat bağ oluşturmak oyunda bu tüy dangler megapack satın alarak!
malzeme : plastik + Deluxe tüy
renk : Kırmızı
boyutlar : Değnek uzunluğu yaklaşık 35-100 CM (teleskopik)
tel uzunluğu : yaklaşık 62 cm
kolye uzunluk : yaklaşık 22-31 cm paket Içerir
1 X Tüy Teaser Değnek Kedi Oyuncak
1 X Tüy yedekler

Veri sayfası

Tipi:
Kediler
Toys Type:
Feather Toys
malzeme:
plastic + Deluxe feather