.

DIYSECUR Tam Komple 125 KHz Rfid Okuyucu Tuş Kart Kapı Giriş Kontrol Kiti + Strike Kilit İçin Ofis/Ev iyileştirme

DIYSECUR Tam Komple 125 KHz Rfid Okuyucu Tuş Kart Kapı Giriş Kontrol Kiti + Strike Kilit İçin Ofis/Ev iyileştirme

59.86
₺ 48.49 -19 %

Sayı
Stokta

DIY KIMLIK Kartı Şifre Geçiş Kontrol Güvenlik Sistemi Seti  güç kaynağı + Strike Kilidi + 5 KIMLIK kartları + 5 anahtar fobs + çıkış düğmesi   neden kullanım erişim kontrolü? bu erişim kontrol sistemi ile şirket kurabilirsiniz, veya ofis binası görüntü standardizasyon yönetimi yetkisi, düzeyini geliştirmek, aynı zamanda, standart iç yönetim sistemi. İndüksiyon kart kayıp varsa hemen rapor kaybı sistemde, böylece bile başkası aldı indüksiyon kart girişinde nöbet sistemi aracılığıyla olamaz, daha uygundur sıradan mekanik kilit, daha fazla güvenlik.       erişim kontrolü tuş takımı : İşte Kapı Geçiş Kontrol Tuş RFID Kart Okuyucu, kart ve erişim tuş temas dışında, kapıyı açmak için çok uygundur; Uzun ömürlü, yüksek güvenlik, gerçekleştirebilir iki-yollu kontrol, ve kartlar kopyalamak için zordur.bu hourse için mükemmel, ofis, fabrika ve diğer birçok alanlar! görünüm nefis moda temassız RFID transponder teknolojisi tam programlama tuş takımı destek Kart, PIN, kart + PIN kullanıcı kapasitesi : 2000 kullanıcıları bilgisayarda bağlamak gerekmez, it can yalnız çalışır kantarcı 26 Port, bir ekstra okuyucu bağlayabilirsiniz çan ile tasarlanmış arayüzü/düğmesi not : Bir kart sadece bir parola ekleyebilirsiniz   özellikler : çalışma gerilimi : DC9 V-16 V statik akım : ≤50m A depolama kapasitesi : 3000 kullanıcı kartları frekans : 125 Khz kart türü : RFIC kartı okuma mesafe : 5-10 CM çalışma sıcaklığı : -° c-° c çalışma nem : 0-95%     güç kaynağı : bu AC110 V240 V Güç kaynağı denetleyicikararlı çıkış gerilimi sağlayan bir transformatör için erişim denetleyicisi, kilit, ve çıkış düğmesi.     elektrikli Strike Kapı Kilidi :   bu elektrik grev Homes için en iyi seçimdir, ofis, fabrika ve diğer birçok alanlar! Kompakt ve güzel görünüm, hafif, kurulumu kolay.
    RFID KIMLIK Kartları/Anahtar Fobs :     bu 125 KHz RFID Proximity KIMLIK Kartları/Anahtar Fobs, bu RFID okuyucu ürün ile çalışabilir.  
  çıkış düğmesi : bu çıkış düğmesiyaygın kapı erişim kontrol sistemi. dışarı çıkmak istediğinizde, sadece bu Çık düğmesine basın gerekir, sonra dışarı gidebilir :   İsteğe bağlı : bu uzaktan kumanda gerekiyorsa bu linkten satın lütfen : uzaktan Kumanda : bu Kapı Erişim Kontrol Sistemi için bir uzaktan kumanda cihazı, sisteminizde bağladıktan sonra, basabilirsiniz uzaktan kapıyı açmak için uzaktan kumanda, kadar 50 metre mesafe ulaşabilirsiniz : İsteğe bağlı :  bu kapı zili gerekiyorsa bu linkten satın lütfen :   bağlantı Şeması : kutuda neler :    

Veri sayfası

Model Numarası:
KS157
Yön:
Hiçbiri
Güvenlik Modu:
Fail Safe
Marka Adı:
DIYSECUR
Place of production:
shenzhen
is_customized:
Yes