.

Honda Accord 2003-2007 için Elektrik Cam Master Kontrol Anahtarı

Honda Accord 2003-2007 için Elektrik Cam Master Kontrol Anahtarı

45.33
₺ 38.53 -15 %

Sayı
Stokta

açıklama ürün Özellikleri :
1. Kavşak Parça Numarası : 35750-SDA-HO7
2. Yıl : 2003 2004 2005 2006 2007
3. İmalatçı parça Numarası : SD-001938
4. UPC : 719926351140
5. Fits tüm Honda Accord 4 Kapı modeli yıllar 2003, 2004, 2005, 2006, ve 2007. şu anda bu anahtarı iki aftermarket sürümleri vardır satılan ediliyor. bu sürüm ile daha iyi olan düğmesi eylem ve bitirmek sizin için tam bir eşleşme stok anahtarı. biz sürümleri hem incelenir ve müşterilerimiz için sadece üstün sürüm burada vermekteyiz!ÖNEMLI :
1. Bu anahtarı EX ve EXL modelleri ile uyumlu değildir.
2 : Zaman senin arızalı anahtarı takılı olduğunu ve herhangi bir farklı tarafından değiştirilir anahtarı (dahil tüm satış sonrası sürümleri, ve yeni veya kullanılmış orijinal ekipman) uzaktan kilit anahtar fob araba anahtarı üzerinde olmalıdır resynchronized taktıktan sonra yedek anahtarı. (atmayın, senin kadar orijinal anahtarı başarıyla sizin yeni anahtarı yüklü!) TALIMATLAR :
yeni anahtarı takılı ile, dönüş anahtar ateşleme yılında on konumuna ve sürücüleri üzerinde yukarı çekin pencere düğmesi ön sürücü yan pencere tamamen kapalı kadar, 3-5 saniye için ve yukarı çekerek devam. bu düğme böylece aktif otomatik fonksiyonu. doğruladıktan sonra sizin otomatik fonksiyonu, ateşleme içine anahtar kaldırmak ve tekrar takın. on konumuna çevirin, daha sonra anahtar üzerinde kilit düğmesine basın, anahtar kapalı geri açın. ileri geri beş kez hızla bu işlemi tekrarlayın. uzaktan kilit düğmesi işlevselliği böylece aktif olduğunu. tamamen yeniden etmeyin doğruladıktan kadar pencere anahtarı senin yeni anahtarı ve uzaktan kilit anahtar fob tamamen işlevseldir.
eğer birkaç senkronizasyon girişimleri sizin uzaktan kilit anahtar fob sonra hala işlevsel değil, modülü alma sıklığı demektir Accord için farklıdır (bu oluşursa hakkında herhangi sonrası ile 1 10 araçlar dışarı anahtar sürümü mevcut). radyo modülü orijinal anahtarı kullanarak bu sorunu çözecektir (varsayarak, tabii, senin orijinal uzaktan kilit ile anahtar fob anahtarı hala fonksiyonel oldu). radyo modülü FCC frekans bilgileri bunun üzerine damgalı vardır. hem modülleri çıkarılması gerekir bir merkez vida var bir 0 veya 1 bit ile ilk boyutu phillips kafa tornavida. vidalar modül birimleri çıkardıktan sonra kaldırılabilir yerleştirerek tornavida içinde tab delik alt hakkını anda görülebilir modülü ve dikkatle levering up. modül takılan bir küçük konnektör vardır anahtarı devre. sizin yüklemek orijinal modül içine senin yeni alligning konektör fişi ile ve tarafından anahtarı itin, daha sonra vida geri sabitleyin. bu tüm operasyon ile en fazla 2 dakikadan az sürer! nadir durumlarda sizin yeni orijinal modül içinde hala sychronize değil olacak anahtarı. daha basit çözümleri için bizi arayın karşılaşırsanız gerektiğini bu sorunu.* kutuda yeni. üreticiden doğrudan. senin görünüm ve operasyon özdeş OEM (orijinal ekipman üreticisi) anahtarı. bu anahtar komple ünite dahil ihtiyacınız düğmeler, devre, fiş ins, vb.* ücretsiz Ömür Boyu Garanti bir GERÇEK Anahtarı Doktor itibaren garanti.* yeni özel toplu sipariş indirim mevcuttur.

Veri sayfası

Araç marka/model:
Honda
honda modeli:
Anlaşma
Uyum- yıl:
2003
Marka Adı:
Dewtreetali
öğe Türü:
Pencere Kontrol Anahtarı
Model Adı:
CZ1967-00B